Zakupiliśmy mieszkanie, wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik i przed nami stoi już tylko jego wykończenie. Z jednej strony tylko, z drugiej aż… Jak powszechnie wiadomo, właśnie urządzenie mieszkania to studnia bez dna. Dobrze jest wcześniej przemyśleć w jakie sposób zorganizować swoją przestrzeń.

Salon jako mini sala kinowa oraz plakat ścienny dama z perłą

W wielu mieszkaniach centralne miejsce zajmuje salon. Otwarte kuchnie są można powiedzieć jedynie aneksem, dodatkiem do samego salonu, który z reguły jest obszerny. Na pewno znajdzie się w nim miejsce na sofę oraz ścianę multimedialną – myślę, że tak możemy nazwać miejsce umieszczenia telewizora i wszystkich urządzeń elektronicznych. Dużą ścianę za sofą można podkreślić w przeróżny sposób. Bardzo modne są fototapety oraz plakaty. Dla fanów kina na pewno dziewczyna z perłą plakat będzie świetnym akcentem uzupełniającym domowy salon kinowy. Takie plakaty można nabyć w różnych formatach oraz wybrać materiał, na którym zostaną wydrukowane. A więc jednie nasza wyobraźnia jest ograniczeniem.

Plakaty ścienne o tematyce filmowej

Jeśli ktoś jest fanem jakiegoś konkretnego filmu czy aktora może poświęcić mu bardzo miły akcent na jednej ze ścian. Bardzo ciekawym przykładem jest plakat ścienny dama z perłą, który nawiązuje bezpośrednio do adaptacji filmowej powieści Tracy Chevalier. Osoby znające się w temacie od razu zwrócą uwagę na nasz nietuzinkowy gust. Plakat na pewno nie zostanie pomięty. W takiej atmosferze z przyjemnością obejrzymy nawet po raz kolejny ulubiony film.