Większość lamp do przedpokoju, które mamy w swojej ofercie to plafony. Ich kształty wpisują się w okrąg. Kombinacja kolejności abażurów daje efekt, który jest niecodzienny. I właśnie dlatego jesteśmy tacy. Mamy szeroki wybór lamp stojących, wiszących, lampy do przedpokoju, jadalni, salonu. Tworzące ciekawe układy materiałów, z których są stworzone, powoduje, że są unikalne. Plafony są wytworzone z tkaniny filcowej, strukturalnej tkaniny o naturalnym wyglądzie, z plastiku PCV. Abażury są z tworzywa sztucznego. Inne lampy są wykonane z welurowej tkaniny.

Techniczne dane naszego oświetlenia.

Każda lampa z naszej firmy to stuprocentowa polska produkcja, wykonana ręcznie. Wszystkie lampy z naszej kolekcji mogą być wyposażone w oświetlenie LED. Opisy na stronie internetowej posiadają wszelkie ich wymiary: średnicę, wysokość. Wnętrze oświetlenia to głównie folia, na której mogą być drukowane różne wzory. Są odporne na działania promieni UV i dlatego materiał, z których jest zrobiony nie blaknie w czasie użytkowania. Nadruk na plafonach jest wyjątkowo wytrzymały i zabezpieczony lakierem. Wszystkie lampy powstają tuż przed wysyłką.

lampa do przedpokoju

Oświetlenie przedpokoju daje ciepłe światło dla lokalnych warunków.

Nadają naszym lampom niezwykle elegancki wygląd. Są bardzo stylowe, a nowoczesna oprawa pasuje do nowych wnętrz. Nasze lampy są proste i ponadczasowe. Oświetlenie sufitowe wyposażone w żarówki LED dobrze integruje się z nowoczesnym domem i doskonale komponuje się z elementami wyposażenia takich jak, nowoczesne komody, wieszaki czy szafy.

Przedpokój i korytarz są przeważnie słabo doświetlone, warto więc zaopatrzyć je w niewielkie ale efektowne lampy, które wizualnie powiększą ich wielkość i pozwolą na wygodne używanie.