W ostatnim czasie meble z technorattanu zdobywają wielu zwolenników. Przykuwają uwagę swoim eleganckim i ponadczasowym wyglądem. Ucieszą tych, którzy cenią sobie trwałość przy jednoczesnym zachowaniu estetyki produktu oraz wygody i komfortu odpoczynku. Znajdą swoich ulubieńców pośród tych, którzy z ich pomocą stworzą przytulny kącik wypoczynkowy na tarasie lub funkcjonalną przestrzeń w ogrodzie. Zachwycą również zwolenników przyjmowania gości w plenerze.

5 zalet mebli technorattanowych

Technorattan to odpowiednik rattanu wykonany z tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymały i odporny na działanie warunków atmosferycznych, a jednocześnie zachowuje fakturę naturalnego materiału. Nie dziwi zatem fakt, że meble technorattanowe (z tej oferty) cieszą się dużym powodzeniem. Oto dlaczego warto je wybrać:

  • są niezwykle lekkie, a co za tym idzie łatwo je przenosić z miejsca na miejsce i komponować różnorodne aranżacje
  • posłużą nie tylko jeden sezon, ponieważ są trwałe
  • utrzymanie ich w czystości nie sprawia najmniejszego kłopotu
  • ustawione nawet w bardzo nasłonecznionym miejscu nie stracą koloru
  • zużyte mogą być poddane recyklingowi
meble technorattanowe

Meble ogrodowe z technorattanu – doskonałą jego wizytówką

Miłośnicy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu znajdą wśród mebli z technorattanu te, które doskonale sprawdzą się w ogrodzie. Ich zaletą jest i komfort użytkowania, i unikalny design. Mogą stać się ozdobą zarówno ogrodu, jak i tarasu lub balkonu. Są nowoczesne, a jednocześnie nawiązują do tradycji. Wśród mebli ogrodowych z technorattanu znaleźć można fotele, krzesła, stoły, narożniki, huśtawki. Występują one pojedynczo lub jako zestawy.