Bardzo często zdarza się, że wybór lamp jest jednym z ostatnich etapów meblowania mieszkania czy domu, nie oznacza to jednak, że są one mniej ważne niż pozostałe elementy wystroju. Odpowiednie oświetlenie jest bardzo istotne i dobrze wiedzą o tym producenci lamp, w tym również popularna w naszym kraju firma LeuchtenDirekt.

Co cechuje lampy tego niemieckiego producenta?

Niemiecka firma Leuchten Direkt (sprawdź ofertę) oświetleniem zajmuje się już niemalże od dwudziestu lat, a jej produkty są znane i cenione w całej Europie. Również w Polsce ich dostępność w sklepach z wyposażeniem domu czy instalacjami oświetleniowymi jest bardzo duża, a wybór różnorodnych modeli jest naprawdę szeroki.
Produkty tej marki są w całości projektowane i wytwarzane za naszą zachodnią granicą, a wszystkie używane w nich komponenty to wysokiej jakości tworzywa. W lampach tego producenta można znaleźć różnorodne, ciekawe rozwiązania, takie jak sterowanie pilotem, możliwość zmiany barwy światła czy inne technologie sterowania światłem. Ponadto cechują się one atrakcyjnym designem i wysoką klasą energetyczną.

Kto może być szczególnie zadowolony z wyboru lamp LeuchtenDirekt?

Przeglądając ofertę tej firmy, można zauważyć, że królują w niej zdecydowanie modele w modernistycznej stylistyce, dlatego najbardziej zadowoleni będą amatorzy nowoczesnych i niebanalnych wnętrz. W bogatej ofercie Leuchten Direkt lampy znaleźć można w bardzo zróżnicowanych rozmiarach, kolorach i o różnych materiałach wykonania, dlatego również wielbiciele bardziej klasycznych wnętrz mają szansę znaleźć tutaj coś dla siebie.
Często wykorzystywanymi przez projektantów tej niemieckiej firmy materiałami są:

  • szczotkowana stal
  • szkło
  • metal
  • drewno
  • rustykalne sznury
  • druty i widoczne kable.

W odpowiednich połączeniach może dać to niesamowite stylizacje wnętrzarskie, połączone z energooszczędnością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.