Profesjonaliści aranżujący wnętrza oraz amatorzy stawiający na niebanalny wystrój pomieszczeń poszukują produktów o ciekawych formach i wzorach. Ponieważ doceniono znaczenie światła, nie tylko jego podstawową rolę, jaką jest dobre oświetlenie wnętrz, ale doświetlenie i efekty, jakie można uzyskać, lampy stały się jednym z ważniejszych elementów przy urządzaniu salonów, kuchni, tarasów.

Oświetlenie Paul Neuhaus

Propozycja niemieckiego producenta lamp obejmuje ponad 6 tys. modeli. Wśród nich są:

  • lampy sufitowe,
  • lamy podłogowe,
  • lampy stołowe,
  • kinkiety,
  • plafony,
  • lampy LED,
  • oświetlenie zewnętrzne.

Warto zapoznać się z ofertą z kilku względów – Paul Neuhaus producent oświetlenia postawił na jakość, innowacyjność oraz dobry design swoich produktów. Zebrane przez lata doświadczenie (od 1962 roku) pozwoliło mu na zdobycie uznania wielu klientów w całej Europie oraz zajęcie silnej pozycji wśród liderów branży oświetleniowej.

Paul Neuhaus lampy

Są niebanalne – przeglądając katalog z lampami od razu widać różnorodność form, wzorów, kolorów. Zarówno ktoś, kto szuka lampy do wnętrza w stylu retro, jak i ktoś, kto woli nowoczesne formy, znajdzie tu coś dla siebie.
Są solidne – lampy są objęte gwarancją producenta, Paul Neuhaus jest jednak znany z produktów wysokiej jakości – składa się na to precyzja wykonania oraz bardzo dobre materiały (szkło, metale, tworzywa sztuczne).
Są dostępne dla każdego – każdy dobry sklep z oświetleniem posiada w swojej ofercie przynajmniej kilka modeli Paul Neuhaus. Lampy są w dobrej cenie, więc są tym bardziej atrakcyjne.

Paul Neuhaus idzie z duchem czasu – jego lampy są innowacyjne i nowoczesne. Można wyposażyć swoje pomieszczenia w lampy z czujnikiem ruchu, w lampy sterowane za pomocą pilota. Nic dziwnego, że od lat lampy tego producenta oświetlają europejskie domy.

Źródło: elampy.pl