Narzuty do sypialni są bardzo popularne, jednak nie każdy wie, iż od kilku sezonów designerzy i projektanci wnętrz namawiają swoich klientów na to, by efektownymi materiałami ozdabiali oni również swoje kanapy, sofy i narożniki w salonach. Jak się okazuje w praktyce, np. taka kapa na narożnik potrafi całkowicie odnowić dane wnętrze. W jaki sposób? Ile kosztuje porządna narzuta? Gdzie najlepiej ją kupić? Podpowiedź poniżej.

Narzuty do sypialni, a kapa na narożnik

Czy narzuta na łóżko sypialniane sprawdzi się również w salonie? Zdecydowanie nie. Dlatego też większość producentów takiego asortymentów tworzy osobne narzuty na duże łóżka oraz osobne kapy na fotele, sofy, kanapy oraz narożniki. Narzuty te powinny być bowiem bardzo dobrze dopasowane do określonego miejsca. Również materiał odgrywa w tym ogromną rolę.

Kapa na narożnik zazwyczaj jest cienka, przyjemna w dotyku i plamoodporna. Natomiast narzuta na łóżko powinna być wykonana z grubego materiału, który ładnie się układa na tak dużej powierzchni.

Gdzie najlepiej będzie wyglądać efektowna narzuta na łóżko beżowa?

Narzuta na łóżko beżowa to bezapelacyjnie must have w każdym nowoczesnym domu. Dlaczego? – https://tutumi.pl/dom/sypialnia/kapy-narzuty-na-lozko.html Produkt ten doskonale pasuje do stylu boho, rustykalnego, glamour oraz tak modnego obecnie, stylu skandynawskiego. Zdecydowanie warto postawić na prosty, minimalistyczny model, który nie posiada zbyt wielu ozdobników.

Funkcjonalna narzuta nie tylko doda uroku sypialni, ale też sprawi, że to pomieszczenie nie będzie potrzebowało już jakichkolwiek innych dodatków.

Ceny

W modnych sklepach narzuta na łóżko kosztuje od około 100 do 300 zł (w zależności od rozmiaru, materiału, z którego jest wykonana, wzoru oraz marki). Z kolei kapa na sofę to już dużo większy wydatek. Taki asortyment od znanych producentów kosztuje nawet 300 – 400 zł.