Nie ma niczego przyjemniejszego, niż dotyk miękkich, delikatnych włókien pod podeszwami stóp, szczególnie wtedy, kiedy wstaje się wcześnie rano, w zimny, ponury dzień. Może, spoglądając na swój salon lub pokój dziecka, stwierdziłeś, że czegoś w nim brakuje? Czegoś, co ociepli wystrój wnętrza. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku może okazać się gruby, puszysty dywan shaggy rabbit. Czy jednak ten rodzaj dywanu jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego domu? Jeżeli chcesz wiedzieć, to koniecznie czytaj dalej!

Dywan jako źródło komfortu

dywan rabbit czarnyCzasy, gdy brzydkie, szorstkie dywany służyły przede wszystkim do ukrywania starej wykładziny, odeszły już w niepamięć. Nowoczesne technologie umożliwiły produkcję dywanów, które są tak miękkie, że chodzenie po nich przypomina kontakt z prawdziwym puchem. Jeżeli podobają Ci się dywany rabbit, pewnie zastanawiasz się, czy komfort przełoży się również na funkcjonalność. Wiele zależy od tego, jak będziesz korzystać ze swojego dywanu. Mięciutkie włókna sprawdzą się szczególnie tam, gdzie będzie można doświadczyć ich dotyku na bosych stopach, na przykład w sypialni. Puszysty dywan nada się do pokoju dziecka, amortyzując stawy podczas zabawy na podłodze, może również stanowić fantastyczny dodatek do salonu, także tego utrzymanego w stylu skandynawskim lub minimalistycznym.

Jak dobrać dywan rabbit do wnętrza?

Poszukując idealnego dywanu shaggy rabbit, warto rozważyć kilka kwestii. Po pierwsze, w jakim pomieszczeniu będzie użytkowany. Po drugie, jaką powierzchnię powinien zajmować i po trzecie, jaki jest dominujący wystrój wnętrza. Jeżeli spodziewasz się, że Twój dywan rabbit, łatwo ulegnie zabrudzeniu w pokoju dziecka, rozważ zakupienie neutralnej, bądź nieco ciemniejszej wersji kolorystycznej. Wybierając dywan do sypialni lub salonu, weź pod uwagę dominującą kolorystykę i wystrój wnętrza, a także rozmiar dywanu. Nie każda przestrzeń nadaje się do umieszczenia w niej puszystego dywanu, na przykład okolice drzwi wejściowych. Jeżeli to możliwe, połóż swój dywan z dala od przedpokoju albo wyjścia na taras.

Współczesna technologia ofiarowała nam nowe podejście do wystroju wnętrz i dywany tak delikatne, że aż chce się po nich chodzić. Czy dywan miękki jak królicze futerko zagości również w Twoim domu? Jeśli tak, zapraszam do obejrzenia oferty EUREKA i ich stylowe dywany rabbit.