Drewniana konsola to jeden z tych elementów umeblowania, którego popularność ponownie zaczyna rosnąć. Równocześnie wiele osób, które zdecydowało się na konsolę nie wie, w jaki sposób można ją zagospodarować. Jak wykorzystać drewnianą konsolę w mieszkaniu?

TOP 3 sposoby na wykorzystanie drewnianej konsoli

Oczywiście najprostszym i najpopularniejszym sposobem na wykorzystanie konsoli jest jej użycie jako gustownej toaletki. Odpowiednio dobrana, zgrabna i estetyczna konsola drewniana doskonale wpasuje się do większości sypialni. Ze względu na swoją delikatność konsola będzie służyła jako doskonały dodatek do panującej wewnątrz pomieszczenia aranżacji. Jakie są inne sposoby?

Innym popularnym sposobem na wykorzystanie tego mebla jest umieszczenie go w przedpokoju. Drewniana konsola do przedpokoju to doskonały pomysł ze względu na kształt i rozmiar. Biorąc pod uwagę, że jest to wąski i zgrabny mebel, wpasuje się on doskonale do ciasnego przedpokoju. Nie będzie on zajmował dużo miejsca i zostanie wykorzystany jako miejsce na rękawiczki, torebkę lub klucze.

Alternatywnym rozwiązaniem, choć rzadko wykorzystywanym jest użycie drewnianej konsoli jako kącika do pracy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zmagają się z niewielką ilością przestrzeni w domu. Wybierając konsolę można zaoszczędzić dużą ilość miejsca oraz nadać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Jedynym minusem tego rozwiązania jest stosunkowo niewielka powierzchnia użytkowa. Oczywiście nie jest to jedyny sposób, w jaki można wykorzystać konsole meble tego rodzaju odznaczają się bardzo dużą uniwersalnością.